Karrier

szponzorációs csík cikk oldal

A Rekontir cégcsoportnál számos borászati,  élelmiszeripari, turisztikai, logisztikai és kutatás-fejlesztési projekt előkészítését menedzseljük és segítjük, melyek egy része európai uniós, vagy egyéb fejlesztési forráshoz jutott már a 2014-2020-as időszakban. Komplex projektmenedzsment szolgáltatásunk a pályázatíráson túl, jóval összetettebb tevékenységi kört foglal magában.
generál tervezés, projekt előkészítés és bonyolítás, műszaki tanácsadás, forrás bevonás (nem csak Uniós), pályázat- és támogatás menedzsment, after service.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük jó szakmai alapokkal rendelkező fiatal kollégánkat, aki az értékesítésben és marketingkommunikációs feladatokban támaszunk lehet.

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING ASSZISZTENS POZÍCIÓ

FŐBB FELADATOK:

  • Értékesítési és marketing vezető munkájának proaktív támogatása, a REKONTIR cégcsoport belső- és külső kommunikációjával kapcsolatos asszisztensi feladatok ellátása
  • Értékesítés támogatása, ajánlatok készítése, ügyfélmegkeresések, hideg hívások, follow-up
  • Online és Offline marketing kampányok kivitelezésében aktív részvétel
  • Árajánlatkérések, összehasonlító táblázatok készítése
  • A cégcsoport közösségi felületeinek gondozása
  • Hirdetési kampányok menedzselése, riportok készítése
  • Rendezvények szervezésében aktív részvétel
  • Weboldal tartalmi frissítése, szerkesztése
  • Célcsoport szegmentációval összefüggésben adatbázisok előállítása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Jelentkezését kizárólag szakirányú végzettséggel, vagy kapcsolódó tanulmányi jogviszonnyal várjuk!
  • Precizitás és kifinomult esztétikai érzék
  • Kiváló szervezőkészség, kreatív, megoldásközpontú gondolkodásmód
  • Terhelhetőség és nagyfokú rugalmasság
  • Átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Fejlett interperszonális készségek, új kapcsolatok kiépítése az alkalmazottakkal, ügyfelekkel, külső partnerekkel
  • Profizmust tükröző viselkedés, proaktív és pozitív problémakezelés
  • A lehetőségeket aktívan kereső, megoldási javaslatokkal előállni képes személyiség
  • Excel és egyéb MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Közéleti tájékozottság

ELŐNYT JELENT:

  • 1-2 év releváns, marketing és értékesítési területen szerzett tapasztalat, vagy gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Grafikai programok (Ps, Ai, Id) felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret, középfokú, C típusú nyelvvizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű teljes munkaidős szerződés
  • Stabil hátterű magyar tulajdonú középvállalkozás
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előmenetel szervezeten belül
  • Összetartó, támogató, fiatalos és folyamatosan fejlődő csapat
  • Modern munkafeltételek és munkakörnyezet

JELENTKEZÉS: 2017. november 30-ig a karrier@rekontir.hu mail címen, fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével.