Építész Tervező Pozíció

A REKONTIR CÉGCSOPORT dinamikusan fejlődő, építészeti tervezéssel foglalkozó irodája, a REKONTIR ARCHITECTS  munkatársakat keres

ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

munkakörbe.

A Rekontir cégcsoportnál számos borászati,  élelmiszeripari, turisztikai, logisztikai és kutatás-fejlesztési projekt előkészítését menedzseljük és segítjük, melyek egy része európai uniós, vagy egyéb fejlesztési forráshoz jutott már a 2014-2020-as időszakban. Komplex projektmenedzsment szolgáltatásunk a pályázatíráson túl, jóval összetettebb tevékenységi kört foglal magában. Generál tervezés, projekt előkészítés és bonyolítás, műszaki tanácsadás, forrás bevonás (nem csak Uniós), pályázat- és támogatás menedzsment, after service.

SZAKMAI FELADATOK:

  • Koncepció tervek készítése
  • Engedélyezési- és kiviteli tervdokumentáció készítése
  • Grafikailag igényes prezentációk összeállítása
  • Projektek rendszeres helyszíni nyomonkövetése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú építész végzettség
  • ArchiCAD BIM magas szintű ismerete
  • Magas szintű formaképzési készség
  • Látványtervező program ismerete
  • Kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzésre alkalmas
  • Jártasság Atlantis és 3DS MAX

ELŐNYT JELENT:

  • Informáltság az építészeti trendekben
  • Engedélyezési eljárás menetének ismerete
  • Generál tervezésben szerzett tapasztalat
  • Nagy léptékű projektek tervezése során szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődés magas építészeti színvonalú épületeken keresztül
  • Összetartó, támogató, fiatalos és folyamatosan fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Modern munkafeltételek és munkakörnyezet

Referencia projektjeink: https://www.behance.net/archrekont136e

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tippan utca 1.

Jelentkezni szakmai tevékenységet bemutató fényképes szakmai önéletrajzzal és portfolióval (.pdf, max. 5MB) lehet, nettó fizetési igény megjelölésével a karrier@rekontir.hu e-mail címen.