Várunk csapatunkba!

A REKONTIR Cégcsoport dinamikusan fejlődő, építészeti tervezéssel foglalkozó irodája, a REKONTIR ARCHITECTS Kft. friss diplomás, vagy senior építész tervező munkatársat keres teljes munkaidős pozícióra, hosszú távra.

SZAKMAI FELADATOK:

  • fő tervezési területek: borászatok, hotel, vendéglátás, kutatóintézet
    (Futó projektek: villányi borászat, tokaji borászat, balatonfüredi hotel és társasház, martonvásári élelmiszeripari üzem)
  • építészeti projekt tervezések és az ahhoz kapcsolódó egyeztetési feladatok magas szintű ellátása
  • engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció készítése
  • prezentációs tervek összeállítása

KRITÉRIUMOK:

  • építész diploma (tervező építész pozícióban
  • ArchiCAD 3D magas szintű ismerete
  • kitűnő formaképzési készség
  • látványtervező program ismerete
  • komplex, kreatív látásmód

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓ:

  • engedélyezési eljárás menetének ismerete
  • generál tervezésben szerzett tapasztalat
  • nagy léptékű projektek tervezésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek, zöldövezeti lokáció
  • szakmai fejlődés nagyléptékű, magas építészeti színvonalú projekteken keresztül
  • a cégcsoporti többi szakterületének megismerése (projektmanagement, műszaki ellenőrzés, bonyolítás)
  • versenyképes fizetés, teljesítmény alapján plusz juttatások évente többször, céges autó
  • támogatott sportolási lehetőség az iroda közelében lévő sportkomplexumban
  • szakmai kirándulások

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tóberek u. 2.
Munkakezdés ideje: 2021. ősz

web: https://rekontir.com/
web: https://www.behance.net/archrekont136e

Jelentkezni a karrier@rekontir.hu e-mail címen lehet fényképes szakmai önéletrajzzal és portfolióval (.pdf, max. 5MB).

[ PROJEKTJEINKRŐL, PÁLYÁZATOKRÓL, RÓLUNK ]

Legújabb bejegyzéseink