Műszaki Előkészítő Pozíció

Az Európai Unió által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó professzionális, dinamikusan fejlődő REKONTIR cégcsoport állást hirdet MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörben. Várjuk műszaki/ mérnöki végzettséggel rendelkező vagy frissen végzett, illetve utolsó éves egyetemi hallgatók jelentkezését, teljes munkaidős állás betöltésére.
Pozíció: Műszaki Előkészítő
Feladatok:

  • Felmérések ellenőrzése, készítése építési beruházások esetében
  • Kimutatások készítése
  • Tervdokumentációk ellenőrzése
  • Dokumentumok rendszerezése, ellenőrzése
  • Építési folyamatokban való részvétel, helyszíni bejárások
  • Kivitelezőkkel és Megrendelőkkel kapcsolattartás

Kritériumok:

  • Jelentősebb szabványok ismerete
  • Építési technológiák ismerete
  • Microsoft Office ismerete (Excel, Word)
  • Kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzésre alkalmas

Előnyben részesítjük:

  • Kivitelezésben szerzett tapasztalatok
  • Építési Normagyűjtemény ismerete
  • TERC költségvetés készítő ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű teljes munkaidős szerződés
  • Rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek és munkakörnyezet
  • Stabil hátterű magyar tulajdonú középvállalkozás
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Szakmai előmenetel szervezeten belül
  • Összetartó, támogató, fiatalos és folyamatosan fejlődő csapat

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tippan u. 1.

JELENTKEZÉS: karrier@rekontir.hu e- mail címen fényképes önéletrajzzal és nettó bérigény megjelölésével (.pdf, max. 5MB).