Projekt Asszisztens Pozíció

EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet PROJEKT ASSZISZTENS munkakörben. Várjuk a frissen végzett, vagy aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező jogászok/ közgazdászok jelentkezését, teljes munkaidős állás betöltésére.

FELADATOK:

  • közép- és nagyberuházások pénzügyi, üzleti tervezése
  • projekt menedzseri feladatok támogatása, adminisztrálása
  • projektek pályázati elszámolásának előkészítése
  • EU-s Operatív és/vagy nemzeti támogatási programokból finanszírozott projektek, beruházások kifizetési kérelmének kidolgozása
  • A beruházások/projektek költségvetésének elemzése
  • Hivatali kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tervezőkkel, költségvetés készítőkkel és a beruházás résztvevőivel
  • Hivatali ellenőrzésekre való felkészülés, azokon való részvétel
  • A beruházások kapcsán felmerülő határidők nyomon követése
  • Pályázatok/beruházások elszámolásban, kidolgozásában való közreműködés
  • Megvalósult beruházások nyomon követése, monitoringja.

ELVÁRÁSOK:

  • Jogi, vagy közgazdasági irányú végzettség, de legalább 4 elvégzett év az adott karon
  • Jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
  • Precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Tapasztalat nagyobb projektek bonyolítása, menedzselése, kivitelezése tekintetében
  • EU pályázati rendszerek ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedően versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nagyberuházások folyamatainak megismerésén keresztül
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Tippan utca 1.

Jelentkezni szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal lehet, nettó fizetési igény megjelölésével a karrier@rekontir.hu e-mail címen.