Recepciós

Üzleti tanácsadással és projektmenedzsmenttel foglalkozó dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet RECEPCIÓS, IRODAVEZETŐ munkakörben. Várjuk min. középfokú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező munkakeresők jelentkezését fiatal csapatba, teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok:

  • Dokumentumkezelés, dokumentumok iktatása, iratkezelési feladatok, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
  • Az iroda napi szintű operatív működésének biztosítása, irodai beszerzések intézése, koordinálása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel
  • Kollégák munkájának segítése és az irodai ügymenet támogatása
  • Telefonok, levelek fogadása és megválaszolása, akár idegen nyelven is
  • Ügyfelek fogadása, bekészítések biztosítása
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Üzleti utak, találkozók, egyéb céges rendezvények szervezése
  • Általános ügyviteli feladatok ellátása (fénymásolás, szkennelés, adatrögzítés stb.)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ápolt, igényes, dekoratív megjelenés
  • Profizmust tükröző viselkedés
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kiváló organizációs készség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli készségek
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív munkában tapasztalat, asszisztenciában való jártasság
  • Angol és német nyelvtudás
  • Főiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat, modern munkakörülmények és feltételek

Munkavégzés helye:

  • 1112 Budapest, Tippan utca 1.

Jelentkezni 2018. május 30- ig lehet szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével a karrier@rekontir.hu e-mail címen.